Домой Новости А як же туристи? Киянам повідомили сумну новину: Фунікулер працює останній день...

А як же туристи? Киянам повідомили сумну новину: Фунікулер працює останній день i не працюватиме майже до кінця літа

381
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

У Києві фунікулер припиняє роботу.

Як повідомили 16 липня у прес-службі Київпастрансу, транспорт не працюватиме майже до кінця літа, з 17 липня по 23 серпня.

Таке рішення пов’язане з проведенням щорічних регламентних робіт, випробуванням та техоглядом.

Відзначається, що, можливо, ремонтні роботи будуть завершені раніше строку, в зв’язку з популярністю цього виду транспорту.

Капітальний ремонт фунікулера проводиться щорічно в липні-серпні, на цей час він закритий для пасажирів. З моменту свого відкриття в 1905 році фунікулер тричі зазнав капітальної реконструкції – в 1928, 1958 і 1984 роках.

З 14 липня в столиці України підняли тарифи на проїзд в комунальному громадському транспорті. Тепер замість чотирьох гривень він коштує вісім. А от розцінки на проїзд у київських маршрутках залишилися незмінними. Завдяки цьому вони стали більш економним варіантом для киян.

Хоча піднялися ціни на проїзд у всіх видах транспорту — метро, тролейбусах, трамваях і комунальних автобусах, — маршрутники не стали на цей раз піддаватися тенденції. І вийшло так, що проїзд у багатьох столичних маршрутках опинився на одну або дві гривні дешевше, ніж в громадському муніципальному транспорті.

Починаючи з суботи, 14 липня, в Києві практично вдвічі подорожчав проїзд у громадському транспорті. Нові тарифи передбачено розпорядженням КМДА від 5 липня 2018 року. Тепер дорожче необхідно заплатити за проїзд у метрополітені, тролейбусах, трамваях, комунальних автобусах, фунікулері та міських електричках.

За одну поїздку відтепер доведеться заплатити 8 гривень. Заощадити вдасться тим, хто регулярно користується громадським транспортом.

Наприклад, в метро кожна поїздка обійдеться в 6,5 гривень, якщо поповнити безконтактну картку на 50 поїздок. Також в підземці знову поміняють жетони: сині замінять на зелені, які і будуть коштувати 8 гривень.

джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here