Домой Новости Били по стінах арматурою: Хлопець, що вижив, розповів подробиці трагедії у Ніжині

Били по стінах арматурою: Хлопець, що вижив, розповів подробиці трагедії у Ніжині

888
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Підлітки, яких на смерть придавило бетонною стіною в Ніжині Чернігівської області, сказали батькам, що йдуть грати в футбол.

Зазначається, що четверо хлопчиків у віці 12-14 років сказали, що йдуть грати в футбол, в той час як насправді попрямували грати в недобудовану двоповерхову будівлю на околицю міста, — за радянських часів там хотіли облаштувати ветеринарну лікарню, проте, будівлю закинули.На паркані будівлі були знаки, що попереджають про аварійний стан споруди, але, судячи з кількості графіті, — діти часто туди лазили. Хлопчик, що вижив, розповів, що вони взяли арматуру і били стіни, спостерігаючи, як з них падає цегла. В один момент стався обвал бетонного перекриття. Школяр дивом встиг відскочити, в той час як його друзів придавило. Він намагався їм допомогти, але не зміг і побіг кликати дорослих на допомогу.

«Він був на півкроку від смерті — встиг відскочити», — кажуть бійці ДСНС. За їх словами, щоб пробратися до хлопчиків, їм довелося випилювати і викорчовувати дерева, — будівля сильно заросла. Кілька годин зайняв розбір завалів.

Власниця земельної ділянки та недобудованої ветлікарні Ольга Гаркуша не відповідає на дзвінки і невідомо, де вона знаходиться. Загиблих хлопчиків поховають 8 липня.

Джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here