Домой Власть Борги громадян за комуналку: Оприлюднено несподівані дані. Всi платять

Борги громадян за комуналку: Оприлюднено несподівані дані. Всi платять

381
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

У травні 2018 року населення України повністю розрахувалося за комунальні платежі за місяць і почало погашати раніше накопичену заборгованість

Борг з оплати централізованого опалення, в порівнянні з квітнем 2018 року, знизився на 7,5% і склав 12,3 млрд грн. Про це повідомляє Державна служба статистики.

За утримання будинків, споруд та прибудинкових територій в травні в порівнянні з попереднім місяцем українці заборгували більше на 8,8%. Заборгованість склала 3,7 млрд грн. За вивезення побутових відходів залишилися винні 500 млн грн.

коммуналка,За централізоване водопостачання та водовідведення борги стали більше на 31,6% в порівнянні з попереднім місяцем і склали 2,5 млрд грн. За електроенергію населення сплатило 3 млрд грн, це склало 107,5% нарахованих за цей період сум за рахунок погашення заборгованості за минулий період.

Всього за житлово-комунальні послуги було сплачено 6,8 млрд грн. Це становить 100,7% нарахованих за цей період сум.

Повідомляється, що за січень-травень 2018 року населення уклало 31,2 тис. договорів про реструктуризацію боргів на суму 200,4 млн грн. Платежів з урахуванням довгострокових договорів було внесено на суму 113,9 млн грн.

коммуналка,деньги, счета,Нагадаємо, нові правила отримання субсидій відбилися на житті багатьох нужденних українців, які втратили можливість оформити пільгові тарифи. Стало відомо, чи можуть ці люди повернути втрачені пільги.

Загальний бюджет субсидій на 2018 рік склав 71 мільярд гривень. З нього уряд вже виділив 47,6 мільярда на оплату ЖК-послуг для пільговиків та при цьому залишився винним ще 11 мільярдів постачальникам цих послуг. Таким чином, фактично витрачено вже 58,6 мільярда гривень, а до кінця року бюджет субсидій складе всього 12,3 мільярда гривень.

джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here