Домой Власть Це крок до дна: Рада візьметься за диктаторський закон, вирішується майбутнє України

Це крок до дна: Рада візьметься за диктаторський закон, вирішується майбутнє України

510
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Верховна Рада України у вівторок, 10 липня, може розглянути скандальний законопроект про блокуванні інтернет-ресурсів без рішення суду.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише Роман Бурко.

«Схоже, завтра буде голосування по законопроекту №6688. Якщо його все ж таки пропхнуть (хоча мене запевняли деякі обізнані люди, що він буде провалений), то Україна (як держава) зробить великий крок до прірви і стане, мабуть, ближче за своїми цінностями до Північної Кореї, ніж до ЄС. Я б цього не хотів, бо наші цінності – це воля народу і його добробут, а не ярмо», – зазначено у дописі.

рада, дым, дымовая шашка в Раде

До того ж зазначається, що хоча боротьба з антиукраїнськими силами і є важливою, робити це необхідно конституційними методами.

«А з антиукраїнськими елементами та 5-ю колоною треба боротися точково, а не застосовувати антиконституційні закони, які звужують права усіх громадян», – пишуть у мережі.

Якщо ж законопроект все ж таки розглянуть, то цей день може стати у деякій мірі вирішальним для України.

«Завтра буде цікавий день – день визначення шляху для України. Сподіваюся, що цей шлях буде у бік волі, а не концтаборів», – зазначив Бурко.

Варто додати, що спікер Верховної ради Андрій Парубій дійсно зазначив, що у вівторок планується розпочати пленарний тиждень із законопроектів, які депутати не встигли розглянути у минулий четвер.

Це зокрема і стосується законопроекту №6688, що передбачає блокування інформресурсів.

Нагадаємо, резонансний закон щодо заборони сайтів, який намагалися протягнути у Верховній Раді народні депутати, не залишився без уваги міжнародної спільноти.

Зокрема, Організація з безпеки і співробітництва в Європі виступила проти ухвалення скандального законопроекту №6688 про позасудове блокування сайтів. Відповідну заяву опубліковано на офіційному сайті ОБСЄ.

«Я закликаю законодавців серйозно переглянути текст законопроекту і співвіднести питання безпеки з правом громадян на свободу слова та вільні ЗМІ», – заявив представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір.

В ОБСЄ відзначили, що закон надає додаткові повноваження правоохоронним органам України, «особливо в сфері блокування різних видів інформаційних сервісів» в інтернеті.

джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here