Домой Власть Це настільки ганебно. ФІФА, яка безсовісно продала два чемпіонати світу з футболу,...

Це настільки ганебно. ФІФА, яка безсовісно продала два чемпіонати світу з футболу, вчить Україну й Хорватію…

5943
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

ФІФА, яка безсовісно продала два чемпіонати світу з футболу Росії і Катару, учить Україну й Хорватію політкоректності. ФІФА вчить дві країни, які з інтервалом майже 25 років стали об’єктами агресії двох режимів-близнюків – Слободана Мілошевича й Володимира Путіна.

Мілошевич почав злочинну війну, яку супроводжували численні військові злочини, проти Хорватії, Боснії та Герцеговини й Косова. Закінчив безславне життя в Гаазі, за офіційною версією, помер від серцевого нападу у в’язниці Гаазького трибуналу. На руках його кармічного брата Путіна загибель десятків тисяч мирних громадян у двох Чеченських війнах, грузинському конфлікті і війні проти України. Так багато збігів, що просто ніяково. Але для ФІФА порушник – хорват Домагой Віда.

ФІФА настільки себе дискредитувала, що для неї політичні гасла вболівальників, підбурюваних Кремлем, і пропаганда на весь світ путінського режиму – це звичайна річ, а всього одна фраза на підтримку України – уже “червона картка” на адресу хорватського футболіста. Це настільки ганебно, що саме собою не потребує жодних коментарів.

Taras Berezovets

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here