Домой Новости Експерт: Є суперхід для членства України в НАТО. Звичайно, РФ б тупала...

Експерт: Є суперхід для членства України в НАТО. Звичайно, РФ б тупала ногами, бризкала слиною але…

605
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Щоб використовувати “суперхід” із розміщенням на українській території підрозділів НАТО, Україні потрібно стати союзником США і щорічно отримувати $1 млрд допомоги, зазначив військовий експерт Валентин Бадрак.

Україна може за допомогою “суперходу” добитися членства в НАТО, незважаючи на територіальні проблеми. Таку думку в інтерв’ю “Апострофу” висловив військовий експерт Валентин Бадрак.

“Суперхід – це розмістити на території України, наприклад, базу національної ПРО (протиракетної оборони) Сполучених Штатів, поставити тут заслін із підрозділів Patriot (зенітно-ракетний комплекс), поставити тут заслін із підрозділів НАТО. І тоді, будь ласка, можна приходити в НАТО. І я точно знаю, що тоді ми будемо більш захищені, ніж балтійські держави, ніж Болгарія, навіть більше, ніж Греція, тому що у нас своїх потужностей і своїх сил, вже апробованих війною, досить. Такий хід міг би бути”, – сказав він.

За словами експерта, важко сказати, чи зважиться на такий “суперхід” Захід.

“Звичайно, Росія б тупала ногами, бризкала слиною тощо. Але це політика, це захист держави. Однак, щоб прийти до цього, як проміжний крок, ми повинні стати союзниками США (наприклад, як Ізраїль) і отримувати не 300 мільйонів доларів допомоги, а мільярд і більше щороку”, – зазначив Бадрак.

Він уважає, що для цього потрібна “дуже велика робота”.

Дивіться також “Знищення техніки та командирів бойовиків”:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here