Домой Власть Флірт, масаж і поцілунки: “Таємне” життя Ради

Флірт, масаж і поцілунки: “Таємне” життя Ради

478
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

На українських народних депутатах лежить велика відповідальність: від них залежить доля країни. Однак, це не заважає народним обранцям знаходити час на флірт та загравання на робочому місці.

Про те, як депутати встигають загравати і вибудовувати теплі відносини один з одним прямо на роботі, розповіла журналіст Анна Стешенко.

Вона підкреслила, що в нинішньому скликанні парламенту стало помітно більше жінок. Журналістка зазначила на те, що «депутатки» нерідко забувають про діловий дрес-код і привертають до себе увагу не дуже професійними нарядами.

нардепы

нардепыВідзначається, що свої дні народження парламентські «прекрасні дами» за традицією отримують розкішні букети квітів, вручення яких супроводжується обіймами і поцілунками.

нардепы

нардепыОднак, на цьому фізичні взаємодії двох статей в Раді на закінчуються. Періодично можна побачити, як депутати влаштовують один одному масаж прямо на робочому місці, при чому їх стать в цей момент стає неважливою.

нардепы

нардепыДепутат від «Блоку Петра Порошенка» Сергій Лещенко вирішив урізноманітнити свою роботу і продемонструвати українцям, що відбувається в Раді зсередини.

Спочатку в сторіз на своїй сторінці в Instagram Лещенко показав, як відбувається реєстрація депутатів в системі «Рада». А далі нардеп дійшов і до емоджі. Так, він показав свій виступ з трибуни парламенту із забавними масками емоджі у вигляді зайців.

«Боремося за ваші права», – підписав він фото.

Не оминула «заяча» доля і його колегу по фракції Світлану Заліщук, якої нардеп теж приміряв маску. В мережі почали сміятися з цього приводу.

«Ніяк не вирішу: це Instagram здорової людини або Instagram курця?», – коментують креатив Лещенко.

Однак і тут депутат вирішив скористатися становищем, прямо в коментарях прорекламувавши власний Instagram, куди очевидно і заманював зайцями.

Джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here