Домой Власть Гаряча «антикорупційна» білявка — коханка Холодницького наробила галасу в мережi. Мама добре...

Гаряча «антикорупційна» білявка — коханка Холодницького наробила галасу в мережi. Мама добре навчила як полювати

2095
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Очільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький наважився вивести у світ свою кохану-білявку.

Цими днями головний антикорупційний прокурор відвідав джазовий фестиваль Leopolis Jazz у Львові. Компанію на концерті йому склала його дівчина Юлія.

Це чи не вперше, коли Холодницький вирішив представити широкій публіці свою дівчину. Проте надто охоче про свої відносини антикорупціонер говорити не хотів.

«Звати Юля. Моя Юля. Цього досить. Все інше – це таємниця, це приватне життя», – наголосив Холодницький у інтерв’ю.

Проте все ж деяку інформацію про блондинку, яка прикувала до себе погляди оточуючих на фестивалі, дізнатися вдалося.

Згодом ЗМІ вдалося дізнатися, що прізвище у неї Бойко.

Під час же джазового фестивалю Leopolis Jazz Холодницький назвав свою супутницю найкрасивішою на планеті.

Юлія розповіла, що вона родом з Кіровоградщини і їй 23 роки. Відомо, що дівчина закінчила Національну академію внутрішніх справ за спеціальністю юрист.

Проте не все так добре складається для керівника САП.

Нагадаємо, Назар Холодницький опинився в епіцентрі корупційного скандалу. У Центрі протидії корупції з’ясували, що він та його родина безкоштовно отримали майже півгектара землі у Києво-Святошинському районі, де Холодницький раніше працював прокурором.

І це у той час, акцентують у Центрі протидії корупції, коли українські військовослужбовці не можуть отримати навіть кілька соток. А прокурор та члени його родини, не всі з яких проживають в Україні, отримують землю неодноразово і безкоштовно.

«Це одна з найдорожчих земель: село Білогородка, в якій землю отримав Назар Холодницький, село Ходосівка, в якому землю отримала безкоштовно сестра Холодницького. В 2012-2013 роках, коли відбулося це отримання землі і приватизація, сотка коштувала мінімум 2-3 тисячі доларів. Ця земля виділялася в рамках, дозволених під приватизацію, тож оскаржувати це неможливо. Загалом Холодницький та його сестра володіють 12 об’єктами нерухомості», – розповіла член правління громадської організації Центр протидії корупції Олександра Устінова.

джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here