Домой Власть Гуляй Ростов або Ворон ворону — друг товарищ i брат. Янукович продав...

Гуляй Ростов або Ворон ворону — друг товарищ i брат. Янукович продав велике підприємство нардепу від БПП

674
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Янукович продав “Донбасенерго” нардепу від БПП.

ПАТ “Донбасенерго” змінило свого бенефіціара. Старший син Віктора Януковича Олександр втратив ставлення до “Донбасенерго”, поступившись її роль куратора депутату Верховної Ради Максима Єфімова.

“Угода була відкрита в червні і зараз знаходиться на завершальній стадії оформлення”, – говорить джерело.

За його словами, структурам Єфімова буде проданий весь пакет Януковича і його молодшого ситуативного бізнес-партнера Ігоря Гуменюка в “Донбасенерго” – 60,8% акцій, який поки оформлений на ПРАТ “Енергоінвест холдинг”.

У 2016 році бенефіціарами “Енергоінвест холдингу” стали Андреас Церни (Греція) і Роберт Бенш (США).

Справжнє ім’я Андреаса Церни – Андрій Чорний. Він є вихідцем з України і на енергетичному ринку сприймається в ролі вихованця господаря шахти ім. Засядька (Донецьк) Юхима Звягільського.

У свою чергу Роберт Бенш відомий учасникам ринку в ролі представника інтересів Михайла Афендікова – американського бізнесмена українського походження, який володіє Cub Energy Inc, яка контролює в Україні газовидобувні компанії “Куб-газ” і “Тисагаз”.

На момент опосередкованого придбання мажоритарного пакету акцій “Донбасенерго” (в 2015-2016 роках) Церни і Бенш позиціонували себе у ролі нових господарів цієї енергокомпанії. Вони були номіналами, фронтирующими Олександра Януковича, який на той момент мав максимальні проблеми з збереженням контролю над своєю власністю в Україні.

До цього придбання ключовим активом Єфімова в Україні був завод “Енергомашспецсталь” (Краматорськ), який він контролює в ситуативному партнерство з російською державною групою “Росатом”.

Нагадаємо, після втечі колишнього президента України Віктора Януковича до державної скарбниці країни залишалося всього близько 8 тисяч доларів. Про це розповів генеральний прокурор Юрій Луценко в ході зустрічі президента Петра Порошенка з представниками бізнесу.

«Україна після Януковича, в перший день прем’єр-міністра Яценюка, мала 8 тисяч баксів в державній скарбниці. 8 тисяч баксів на все! На освіту, на медицину, на дороги, на війну, на все. Вибачте, але у мене після в’язниці будинку було трохи більше», — заявив Луценко.

За його словами, за чотири роки у влади Янукович завдав Україні матеріальний збиток у розмірі 40 мільярдів доларів — тобто цілого річного бюджету країни.

джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here