Домой Власть Кабмін пішов проти людей: Шахов розкрив ганебну поступку уряду олігархам

Кабмін пішов проти людей: Шахов розкрив ганебну поступку уряду олігархам

858
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Сьогодні в Україні олігархи, які володіють автосалонами, не дають можливості завозити автомобілі з єврономерами.

Про це заявив розповів гість Politeka Online Сергій Шахов, народний депутат України, політична партія “Наш край”.

Він зазначив, що у власників автомобілів із євро бляхами не лишилося іншого виходу, як мітингувати, щоб домогтися голосування закону Ніни Южаніної щодо авто у ВР.

«Скасування 475 постанови, яку Кабмін висунув для того, щоб фактично ґвалтувати людей, які знайшли частку щастя, заробивши 1000 доларів у Європі, купивши там автівку та привізши її додому. Вони не можуть купити дешеве авто в нашій державі. Сьогодні олігархи, які володіють автосалонами, не дають можливості завозити нормальні автомобілі з євробляхами. Тут потрібне виважене законне рішення», – зазначив Шахов.

При цьому, за його словами, Кабмін пішов іншим шляхом – вирішив просто штрафувати людей.

Шахов підкреслив, що закони, голосування яких вимагають під радою євробляхери, помітно поповнять бюджет України.

«Так звані євробляхери висловлюють свою позицію під ВР, щоб їх почули. Я підтримую цих людей, їхню демократичну позицію. Вони вимагають голосування вже наявного вичитаного закону, підтримки наповнення бюджету України. Ці закони наповнять економіку нашої держави на мільярди доларів. Усе одно машини з євробляхами є на кожному куті в будь-якому місті. Це мільйони людей. Це було політичне та економічне рішення. Кабмін бігає до МВФ, щоб позичити 1 млрд 500 млн доларів, а вони на землі лежать – підніміть їх та наповніть бюджет. Люди готові», – заявив нардеп.

Він закликає зробити нормальний акциз, нормальний податок на розмитнення авто, нормальну ціну на українські номери.

Народний депутат Володимир Парасюк попередив власників автомобілів на єврономерах. На його думку, якщо будуть включені до порядку денного і прийняті рішення по законам Ніни Южаніної, Святаша та т.д., то власники «єврономерів» можуть сміливо відвозити свої автомобілі на металобрухт.

Протилежної точки зору дотримується провідний Ігор Лесєв. Так, він стверджує, що «евробляхери» на контрабандних машинах блокують урядовий квартал, вимагаючи незаконним способом легалізувати беззаконня.

джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here