Домой Власть “Київенерго” почало вибивати гроші з боржників

“Київенерго” почало вибивати гроші з боржників

388
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

“Київенерго” почало вибивати гроші з боржників.

Про це зізналися в прес-службі компанії.

Так, за станом на 1 липня 2018 року заборгованість споживачів і держбюджету за тепло і гарячу воду перед “Київенерго” на 1 липня 2018 року становить майже 3,8 млрд грн. У зв’язку з цим ПАТ “Київенерго” разом з виконавчою службою почало проводити рейди по квартирах киян, у яких є борги за тепло.

У компанії також додали, що із загальної суми боргу в 3,8 мільярда гривень – майже 2,7 мільярда гривень заборгували населення і ЖЕО.

Відзначимо, після підвищення тарифів в Україні в опалювальний сезон кожна друга сім’я отримувала допомогу на оплату комуналки. Однак проблема не тільки в невисоких зарплатах, але і несумлінних роботодавців, які платять зарплати в конверті. В результаті виявилося, що навіть забезпечені сім’ї оформили собі комунальні знижки. Перевірка Мінсоцполітики показувала, що багато «малозабезпечені сім’ї» витрачають десятки тисяч гривень на гаджети, техніку і нові автомобілі, але при цьому вони не оплачують комуналку.

Першими по удар потрапили боржники на Печерську – вулицями М. Омеляновича-Павленка, І. Кудрі та Правобережної. Клієнтам нагадали про необхідність погашення боргів і попередили, що в разі несплати боргу найближчим часом буде проведено примусове списання коштів з їх рахунків, а також здійснено опис і продаж майна.

Крім того, аналогічне попередження отримало ТОВ “Українсько-німецька клініка”, яке заборгувало майже 200 тисяч гривень.

Додамо, в кінці весни в “Київенерго” погрожували залишити киян без субсидій. Як говорилося в повідомленні компанії, отримати субсидії на оплату житлово-комунальних послуг в Києві, зокрема, централізованого опалення і гарячого водопостачання зможуть виключно ті громадяни, у яких немає боргів.

У компанії посилалися на постанови КМУ N300, згідно з яким субсидії мають право не нараховувати при наявності заборгованості за спожиті послуги більш ніж за 2 місяці.

Одночасно з цим в небезпеці опинилися і водоканали по всій країні. Як повідомляла Politeka, причина – у них вичерпуються запаси хлору, який необхідний для очищення води. Уже до серпня хлор може закінчиться. Це може привести до того, що в містах введуть графік подачі холодної води. Якщо найгірші прогнози експертів виправдаються, холодна вода по годинах буде у всіх українців, Київ не виняток.

джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here