Домой Новости «Мій малий племінник не махав руками, не біг і не кричав»: У...

«Мій малий племінник не махав руками, не біг і не кричав»: У Миколаєві пес вчепився у обличчя дитині

665
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

У середу, 4 липня, на вул. Казарського в Миколаєві бездомний пес напав на чотирирічну дитину. Про це на сторінці контакт-центру Миколаївської міськради в «Фейсбуці» повідомила тітка постраждалого хлопчика Юлія Чепурко.

За її словами, малюк просто стояв біля під’їзду в очікуванні батьків, коли бродячий собака вчепився йому в обличчя. В результаті у хлопчика рани на щоках і голові.
«Миколаївська міська рада, скільки ж дітей повинні покусати безпритульні собаки, аби ви врешті почали діяти?

Вчора на Казарського біля 17 години, здоровенний собака вхопив за обличчя мого племінника. Хлопцю 4 роки! Він просто стояв біля машини, у під’їзда, збиралися їхати! Він не махав руками, не біг, не кричав!

В результаті вашої бездіяльності в хлопця переляк, рани на щоках та на голові. Невже це нормально, що місто перетворюється на місто безпритульних собак?

Невже є нормальною ваша бездіяльність?

Невже це нормально, що у лікарні нема сироватки? Якщо вже ви не вирішуєте проблему з тими собаками, а за останні роки безпритульні собаки стали справжньою катастрофою нашого міста, принаймні попіклуйтеся про наявність сироватки у лікарських закладах!

Невже нормально, що у лікарні кажуть: «стежте за тим собакою, аби з ним нічого не сталося, аби виявити, чи не був він скаженим»? Може б його до вас в міську ради привести, аби ви постежили?», — написала Юлія.

джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here