Домой Новости Мільйони доларів у 10 років: Рейтинг найбагатших дітей в YouTube

Мільйони доларів у 10 років: Рейтинг найбагатших дітей в YouTube

449
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

У мережі опублікували рейтинг найбагатших дітей – ці малюки заробляють мільйони за допомогою своїх каналів на YouTube.

Одним з найуспішніших блогерів вважається Carson Lueders. Цей п’ятнадцятирічний артист має непогані вокальні дані, що дозволяє йому постійно нарощувати фан-базу каналу. Carson Lueders в такому юному віці встиг зняти кілька власних кліпів, які успішно промоутувати їх на YouTube. Цікаво, що YouTube-платформа для нього всього лише засіб розрекламувати свої треки, які він потім продає в iTunes.

Нагадаємо, в квітні цього року в головному офісі відеохостингу YouTube в Північній Каліфорнії сталася стрілянина. Причиною став побутовий конфлікт. 39-річна Насим Наджафі Агдам, яка відкрила стрілянину, поранивши кількох людей, часто з’являлася на різних відео в YouTube. В одному з них звинувачувала сервіс в дискримінації і відмові розміщувати її пости.

17-річний Tanner Fox професійно катається на скейті і самокаті, а YouTube сприймає як особистий PR-майданчик. На його канал підписано майже чотири мільйони людей, а в місяць хлопчина зашибають щось близько 70 тисяч доларів.

Але є блогери набагато молодше Таннера і Карсона. Наприклад MattyBRaps – в сукупності на сторінки в Instagram і YouTube 14-річного вундеркінда підписано майже 11 мільйонів чоловік. Що дозволило йому за минулий рік отримати з каналу 4 мільйони доларів відрахуваннями.

Деякі вважають за краще вести каналу колективно. Наприклад, EvanTubeHD – це, так би мовити, сімейний підряд: 10-річний Еван веде передачу з сестрою, татом і мамою. В основному це ігри, розбір відеоігор або веселі кривляння на камеру. Незважаючи на настільки обмежений за змістом матеріал, за рік існування каналу Еван особисто заробив три мільйони доларів.

Babyteeth4 – веселий канал двох сестричок, найстаршій з яких всього 11 років. Дівчата орієнтуються на свою вікову аудиторію, розпаковують на камеру цікаві іграшки, подорожують і завжди піднімають настрій глядачам. На канал сестричок підписано півтора мільйона чоловік. Тямущі сестри отримують дохід не від реклами, вони відкрили власний інтернет-магазин з тематичними товарами. В місяць він приносить майже 2 мільйони доларів.

Аналогічним шляхом пішли і інші юні підприємниці. Канал ToysToSee за рік зібрав аудиторію в два мільйони передплатників, які, в свою чергу, забезпечують дохід в три мільйони доларів.

В Україні також є дуже успішні блогери. Автори каналу Mister Max & Miss Katy живуть в Одесі. Під цими псевдонімами ховаються п’ятирічний хлопчик і трирічна дівчинка. Веде канал глава родини, він знімає своїх дітей на камеру телефону і викладає на канал. Ролики збирають по 700 тисяч переглядів в перші ж години, в місяць YouTube платить українцеві понад 150 тисяч доларів.

Більше отримують автори каналу Family Fun Pack. Його веде велика дружна сім’я – чотири брата, три сестрички, мама і тато. Це також просто сімейні посиденьки і гри, дохід від яких близько 10 мільйонів доларів.

А ось малюк Ryan’s Toys Review на своєму каналі просто розпаковує іграшки та отримує за це приблизно 1 мільйон доларів на місяць.

джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here