Домой Новости Молотом по своїх. Альтернативи мінометам немає

Молотом по своїх. Альтернативи мінометам немає

390
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Альтернативи мінометам “Молот” немає, заявляє Укроборонпром устами свого гендиректора Павла Букіна. Уявляєте, досить проста залізяка, погана копія радянського міномета “Сані”, яка вбила за два роки експлуатації мінімум 13 наших військовослужбовців, і два десятка зробила каліками, оголошується “безальтернативною” ще до кінця розслідування останньої трагедії на Рівненському полігоні.

Як це немає альтернативи?.. А якщо по-чесному – оголосити відкритий конкурс на кращий 120-мм міномет, провести порівняльні випробування, вибрати переможця, апробувати на фронті… Ні-і?..

Ні, не можна, – адже як же вони годуватися будуть. Всі ці колишні “червоні директори” і їх талановиті не по роках діти, які привласнили ласі шматки національної економіки, які зламали і розпродали все, що можна, і що тепер жирують на оборонних замовленнях.

Ви думаєте, в Укроборонпромі, в Міноборони, в РНБО, в уряді не знають, хто такий директор заводу “Маяк”?.. Не знають, за рахунок чого і кого він зробив статки?.. І чому міномети “Молот” такої огидної якості ?.. Чому вони вбивають?.. Знають. Всі все знають. Але своїх не здають.

Дивіться сюжет 2016 року, “Наші гроші”. Нічого не змінилося з тих пір. Вкрали тільки більше.

Юрій Касьянов, волонтер

джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here