Домой Власть Не встигли. ГПУ оприлюднила дані, хто і як мав розстріляти Майдан

Не встигли. ГПУ оприлюднила дані, хто і як мав розстріляти Майдан

1302
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

В останні дні Майдану «тітушки» отримали з арсеналів МВС сотні автоматів і 90 тисяч патронів. «Небесна сотня» за задумом оточення Януковича та їхніх московських господарів мала обернутися на «Небесну Січ».

Наразі невідомо, де знаходиться зброя, видані тітушкам

Для придушення протестів на Євромайдані в кінці лютого 2014 року влада видала з мобілізаційних складів Міністерства внутрішніх справ 408 автоматів і 90 тисяч патронів своїм нештатним бандитам. Про це розповів начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк. За словами високопосадовця, видача зброї «тітушкам» сталася після розстрілів, 20 лютого.

«Видача зброї здійснювалася вже після розстрілів, тобто ввечері 20 лютого. Влада вже на той час вважала, що правоохоронні органи в своїй частині дії здійснили, далі вони вже озброюють тітушек, які, ймовірно, будуть їх захищати», — сказав він.

Горбатюк також зазначив, що місцезнаходження 408 автоматів, виданих тітушкам, досі невідомо.

«Значна кількість зброї, які видавалася зі складів військовослужбовцям, працівникам міліції, а також представникам злочинних угруповань, повернута. Але повернуто ту зброю, яка видавалася правоохоронцям. На сьогоднішній день залишається невідомою доля 408 автоматів, розданих з бази», — уточнив він.

джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here