Домой Новости Неймовірно заворожує, оце талант: Пенсіонерка вразила країну патріотичним балконом

Неймовірно заворожує, оце талант: Пенсіонерка вразила країну патріотичним балконом

821
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Мережу підкорив вчинок пенсіонерки з Червонограда Львівської області.

Жінка оздобила балкон своєї квартири патріотичним орнаментом який виклала з кількох тисяч пластикових кришечок. Відповідне фото з’явилося в мережі та зібрало шквал захопливих відгуків.

Пост з фото активно поширюють користувачі соціальної мережі.

«Молодчина! Не сидить склавши руки, не ниє, не бігає на безґлузді проплачені мітинги. Працівниця!!!», «Здоров’ я та наснаги, даже гарний приклад для нас. Чудовi, гарнi, зачаровують», «Не сидить на лавці і не перебирає кістки всім перехожим, а також мешканцям!», «Скільки праці і любові вкладено в орнамент! Молодець здоров’я вам!», «Дуже мило та патріотичного, молодчинка», «Дуже гарно», «Респект», «Талант і патріотизм не помирають», «Молодець жінка! І дуже красиво, і як раз в тему. Велика молодець!», «Неймовірно!!!», «Оце талант», – пишуть вражені українці.

Нагадаємо, посольство України у Великій Британії пояснило виданням The Sun і The Independent сутність гасла «Слава Україні». Дипломати порівняли його з гаслами Британії, Польщі та Франції.

«Ми хотіли б нагадати The Sun і the Independent, що «Слава Україні» означає «слава Україні» – патріотичне вираз на кшталт «viva la France», «Хай живе Королева», «Нехай Польща стане Польщею». Або ви будете називати тих, хто вимовляє ці фрази, націоналістами?», – йдеться в повідомленні посольства в Twitter.

джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here