Домой Новости Ну шо? Депардьє заборгував величезну суму грошей у РФ

Ну шо? Депардьє заборгував величезну суму грошей у РФ

1456
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

В Росії Депардьє оголосили боржником.

Французький актор Жерар Депардьє, який отримав в 2013 році російське громадянство, потрапив в число боржників по податках і зборах в Мордовії.

Інформація про наявність заборгованості міститься в банку даних боржників на сайті регіонального управління Федеральної служби судових приставів. Виконавче провадження щодо Депардьє було розпочато 13 червня.

Правда, 28 червня воно було припинено через відсутність у боржника “майна, на яке може бути звернено стягнення”. Сума заборгованості з податків і зборів, яка виникла у Депардьє, в базі даних не вказана.

Нагадаємо, Жерар Депардьє прийняв участь у виборах президента РФ, він проголосував за Путіна, перебуваючи в Парижі. Про це написав російський кореспондент Ілля Шепелин у своєму Twitter.

«Цікаво, чому не в Чечні чи Мордовії, де йому наші влади подарували квартири», — запитує журналіст.

Слід зазначити, що пост російського журналіста бурхливо обговорюють самі жителі Російської Федерації.

«Росію краще любити в Парижі», «Судячи по морді, йому в Мордовії тільки жити», «Чим гірше росіянам в Росії, тим краще Депардьє в Парижі», «В оренду напевно квартири здає», «Депардьє адже не так давно сказав, що Росія це смердючий хлів, а навіщо скажіть мені, він буде голосувати в сараї», «Завтра буде самий завантажений день в аеропорту: патріоти будуть повертатися додому, в Монако і Майамі», — тролять голосування громадянина РФ відомого французького Жерара Депардьє росіяни.

Раніше також повідомлялося, що Жерар Депардьє має намір стати громадянином Алжиру. Про це повідомив сам актор під час спілкування з журналістами.

«Незабаром я буду жити в Алжирі. Це блискуча країна, історією якої я завжди цікавився. В ній вже проживає відомий у минулому французький футболіст Ерік Кантона, який вибрав в якості місця проживання місто Оран», — зазначив він.

Нагадаємо, французька «улюбленець Путіна» поповнив свій бюджет за рахунок росіян, він відсудив у росіянки 5 мільйонів рублів.

джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here