Домой Без политики – Ну як він міг ?! Додумався ж подарувати таке!…

– Ну як він міг ?! Додумався ж подарувати таке!…

728
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

– Ну як він міг ?! Додумався ж подарувати таке! – волала мені по телефону моя подруга Катя.

– Так адже він хотів тебе порадувати. Думав, що тобі сподобається подарунок, – заспокоювала я подругу.

– Ага, порадувати! Він мене цим подарунком образив! – Не вгамовувалася Катя.

Вчора вони з чоловіком і родичами відзначали триріччя їхнього сина. Зібралися всі в ресторані, добре відсвяткували. Малюкові подарували багато всяких подарунків, Катя теж не залишилася без уваги. Чоловік і в минулі роки дарував їй подарунки з нагоди нaродження дитини, і в цьому році не забув привітати.

Ось тільки на цей раз Катю подарунок розчарував. І це м’яко сказано. Справа в тому, що чоловік вирішив їй подарувати пластичну опeрацію. Після пoлогів і годування грyди у неї сильно постраждали, тому він вирішив їй повернути красу у вигляді силіконових імплaнтів.

Він думав, що вона зрадіє, а вона образилася. Вона думала, що він любить її, з будь-якою фігурою, а він вирішив її поліпшити. Катя впевнена, що цей «подарунок» він зробив не їй, а собі, і ось з учорашнього дня вона з ним не розмовляє.

Я переконана, що чоловік Каті дійсно хотів як краще, щиро сподівався порадувати свою дружину, адже багато жінок дійсно переживають за стан своїх грyдей після нарoдження дитини. А її, на жаль, фітнесом в порядок не привести, всупереч розхожій думці. І багато жінок очманіли б від радості, отримавши такий подарунок. Я теж з їх числа.

А ось Катя виявилася не з таких. Опeрації їй неприємні, вона за природність. Навіть якщо ця природність не дуже-то красиво виглядає.

Що ж, мабуть такі нестандартні подарунки як хірyргічне зміна в зовнішності, варто узгоджувати заздалегідь, щоб не було непорозумінь і конфліктів між подружжям. А якщо хочеться зробити коханій дружині приємний сюрприз, краще зупинитися на чому-небудь більш звичному, а всілякі поліпшення зовнішності обговорити потім.

Джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here