Домой Новости Облили зеленкою і розігнали: В Кривому Розі жорстко зупинили “шабаш” комуністів

Облили зеленкою і розігнали: В Кривому Розі жорстко зупинили “шабаш” комуністів

1822
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Націоналісти не дали відбутися зібранню комуністів у Кривому Розі.

У Кривому Розі представники “Правого сектора” розігнали збори комуністичної партії. Представників забороненої в Україні політичної течії облили зеленкою.

“14 липня у Кривому Розі в офісі комуністичної партії мав відбутися підпільний з’їзд прихильників цієї політичної ідеології. В Україні ще з 2015 року заборонена діяльність Компартії, відповідно тому їхні зібрання є незаконними. Активісти” Правого сектора “облили комуністів зеленкою і попередили про те, що вони порушують закон”, – повідомили активісти в Facebook.

Після цього на місце викликали поліцію, яка склала протокол і взяла свідчення у присутніх представників незаконної партії.

“Відсутність протягом тривалого періоду політики декомунізації в Україні була однією із причин, які призвели до неорадянського реваншу. Носії радянських цінностей сьогодні є головним кадровим резервом терористичних загонів у так званих “ДНР” та “ЛНР”. Тому питання декомунізації для України сьогодні стосується вже не лише гуманітарної політики, але й політики безпеки”, – сказано в повідомленні.

Також представники «Правого сектора» підкреслюють, що почали боротися з комуністами ще задовго до закону про декомунізацію.

«Націоналісти, як свідома частина населення, почали боротися з цим «червоним змієм» ще до того, як влада оголосила про декомунізацію, бо розуміли всю шкоду, яку здатна принести нації, ідеологія, що прославляє катів українського народу”, – повідомляють активісти.

Нагадаємо, Тернопільська регіональна організація «Правого сектора» не виключає радикальних дій у разі, якщо концерт Потапа і його групи MOZGI в місті не буде скасований.

«Закликаємо всіх свідомих українців, представників культури, музикантів, прийти і продемонструвати, що нам не потрібен пострадянський, низькосортний, російськомовний шлак», – йдеться в повідомленні організації в соцмережі.

Активісти підкреслили, що розглядають концерт Потапа і групи MOZGI «як явище, що сприяє експансії російської культури і загрозливе культурному становищу країни».

Також повідомлялося про те, що в інтернет-мережі з’явився відеозапис, на якому видно, як на території Донбасу воює так звана «третя сила».

Відповідний ролик на своїй сторінці в соцмережі розмістив командувач “Української добровольчою армією”, народний депутат Дмитро Ярош.

«Ось, як-то так і воюємо … третя сила, комбат “Чорний” креативить», – зазначив він.

джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here