Домой Власть Он воно як. Відкрився несподіваний ефект від подорожчання проїзду — Маршрутники у...

Он воно як. Відкрився несподіваний ефект від подорожчання проїзду — Маршрутники у виграші. Кому належить?

902
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Підняття ціни на проїзд в громадському транспорті Києва зробило приватні маршрутки дешевшим засобом пересування.

З 14 липня в столиці України підняли тарифи на проїзд у комунальному громадському транспорті. Тепер замість чотирьох гривень він коштує вісім.

А от розцінки на проїзд в київських маршрутках залишилися незмінними. Завдяки цьому вони стали більш економним варіантом для киян.

Хоча ціни на проїзд піднялися у всіх видах транспорту – метро, ​​тролейбусах, трамваях і комунальних автобусах, – маршрутники не стали на цей раз піддаватися тенденції.

І вийшло так, що проїзд у багатьох столичних маршрутках виявився на одну або дві гривні дешевше, ніж в громадському муніципальному транспорті.

Нагадаємо, починаючи з суботи, 14 липня, в Києві практично вдвічі подорожчав проїзд у громадському транспорті. Нові тарифи передбачені розпорядженням КМДА від 5 липня 2018 року.

Тепер дорожче за проїзд необхідно заплатити в метрополітені, тролейбусах, трамваях, комунальних автобусах, фунікулері та міських електричках. За одну поїздку відтепер доведеться заплатити 8 гривень.

Заощадити вдасться тим, хто користується громадським транспортом регулярно. Наприклад, у метро кожна поїздка обійдеться в 6,5 гривень, якщо поповнити безконтактну картку на 50 поїздок. Також в підземці знову поміняють жетони: сині замінять на зелені, які і будуть коштувати 8 гривень.

Також у липні збережеться дія раніше придбаних проїзних квитків. До кінця місяця також можна використовувати раніше придбані жетони і талони без доплати, а також обміняти старі жетони на нові без доплати.

Обмін жетонів (два і більше) можна здійснити на станціях «Майдан Незалежності», «Дорогожичі», «Політехнічний інститут» та «Дарниця» (вестибюль № 2). У серпні квитки і жетони також можна буде обміняти, але вже з відповідною доплатою. А з вересня вони повністю вийдуть з обігу.

Нагадаємо, в київському метрополітені 13 липня на багатьох станціях вишикувалися величезні черги до кас і автоматів поповнення безконтактних карт. Черги з’явилися в зв’язку з подорожчанням проїзду, яке почнеться з 14 липня.

джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here