Домой Власть Пани чубляться. Як Аваков розлютив Порошенка і чим це загрожує

Пани чубляться. Як Аваков розлютив Порошенка і чим це загрожує

477
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Очільник Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков відзначився демаршем проти президента Петра Порошенка

Як повідомляють журналісти, Аваков, який є одним з лідерів «Народного фронту», достроково залишив останнє засідання так званої «стратегічної дев’ятки».

Таким вчинком він розлютив Петра Порошенка.

«Останнє засідання «стратегічної дев’ятки» Аваков (як нам розповіли) покинув достроково, пославшись на важливі справи. На роздратоване питання президента, які справи можуть бути важливіші спілкування з главою держави, міністр з натиском повторив «важливі» і відбув. До слова, ще раніше з цієї ж наради ретирувався і прем’єр, також пославшись на зайнятість», – зазначає журналіст Сергій Рахманін.

аваков

Варто відзначити, що «стратегічна дев’ятка», яку ще називають стратегічною радою, є неформальним органом, до складу якого входять вищі керівники держави.

Відзначається, що даний інцидент може свідчити про віддалення лідерів «Народного фронту» від Порошенка.

«Вожді НФ все виразніше дають зрозуміти президенту, що говорити про спільні передвиборні плани поки не варто. Турчинов, головний ідеолог союзу Порошенка і «фронтовиків», формально залишаючись «при» главі держави, почав дрейфувати назад до Арсена і Арсенія. Тим більше що вожді НФ, підозрюючи його в надмірно активному заграванні з Петром Олексійовичем, почали трохи обмежувати його доступ до внутрішньої інформації і його вплив на прийняття внутрішньопартійних рішень», – пише Рахманін.

порошенко

Нагадаємо, розкол в головних політичних силах назріває на тлі того, що все частіше піднімається питання дострокових виборів до Верховної Ради України. При цьому кожне нове рішення парламенту, здається, так чи інакше, наближає таку можливість.

Як розповів одному з українських ЗМІ джерело, близьке до Адміністрації президента, зараз ймовірність дострокових виборів в Раду оцінюється як «50 на 50».

«Обговорюється два сценарії. По першому вибори проведуть восени. За другим – в березні разом з президентськими. Але в останньому випадку потрібно міняти Конституцію, яка забороняє проводити вибори в останні півроку перед виборами президента», – відзначило джерело.

Джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here