Домой Новости Перерізав горло: Подробиці кривавої розправи над сином екс-нардепа

Перерізав горло: Подробиці кривавої розправи над сином екс-нардепа

594
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Дмитро Ржавський, син колишнього депутата Олександра Ржавського, отримував погрози незадовго до своєї загибелі.

Про це розповів сам батько одному з видань.

«Він писав мені в Вайбері, що загрожують йому, його родині», – каже екс-депутат.

За словами Олександра, у його сина був конфлікт з підприємцем К. Дмитро працював у нього підрядником. Повідомляється, що разом вони виконували роботи по реконструкції Київського зоопарку.

За словами Олександра Ржавського, конфлікт виник через невелику суму грошей.

«Я недооцінив ступінь небезпеки», – журиться екс-депутат.

Тіло Дмитра Ржавського знайшли 29 червня в приміщенні на вулиці Бориспільській, де розташовується база його фірми BLITS-INVEST LLC. За версією слідства, він порізав собі вени і перерізав горло.

За фактом поліція відкрила кримінальне провадження: «Вбивство». Хоча зараз розглядається версія, що Дмитро сам наклав на себе руки.

Але Олександр вважає, що його син не міг сам себе вбити саме таким способом.

«Мій син не міг порізати себе сам, він з дитинства страждав гемофобією (паталогічна боязнь крові). Навіть коли в 35-річному віці у нього брали для аналізу кров з пальця, він втрачав свідомість. А тут – просто кривава баня», – зазначив екс-депутат.

Нагадаємо, про трагедію у своїй родині колишній український парламентарій повідомив 2 липня. Відповідний пост Олександр Ржавський розмістив на своїй сторінці в соцмережі.

«Наш старший син загинув. Його вбили страшним варварським способом. Він, вмирав вдень ​​у калюжі крові на бетонній підлозі свого виробничого складу наодинці зі своїм убивцею. Він сам його привіз туди, як він думав, для розмови, сподіваючись, що своя територія буде якоюсь гарантією, що висловлені погрози тільки слова», – зазначив екс-нардеп.

Більш того, Ржавський розповів, коли бачив свого сина живим в останній раз.

«Ми обнялися на прощання. Цілуючи його в щоку, я відчув вологу. Звичайно, це був дощ, але відчуття виявилося пророчим. Після його від’їзду, ми ще багато і часто говорили по телефону, але це були наші останні обійми. Повернувшись з поїздки, я вже через кілька днів поїхав знову, але з Дімою не побачились, вирішуючи справи, що накопичилися за час від’їзду», – підкреслив він.

Джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here