Домой Власть Погроми ромiв: За заявою Авакова «молодим нацистам» хочуть заборонити виїжджати до Євросоюзу

Погроми ромiв: За заявою Авакова «молодим нацистам» хочуть заборонити виїжджати до Євросоюзу

560
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков обговорив з послами і дипломатами країн G7 розслідування поліцією нападів на циганські поселення

Про це повідомляється на сайті МВС.

За його словами, під час підготовки до погромів циганських поселень створюються точні копії нацистських сайтів російських організацій, які закликають молодь, переважно школярів, до незаконних дій.

“На сайті з’являється модератор, який привертає туди молодь. Потім вони збирають групу наших українських підлітків, стимулюють їх до незаконних дії, а потім зникають. Львівський випадок це дуже яскраво і докладно демонструє. 17-річному хлопцю цікаво приєднатися до якоїсь футбольної тусовки , взяти участь в бійці … На сьогоднішній день для нього це «пригода» – умовно кажучи, два дні у в’язниці, але якщо він буде знати, що через це його не пустять в цивілізовані країни – це буде додаткова превенція“, – сказав Аваков.

“Я пропоную застосувати механізм тиску на цих молодих нацистів – додаткові обмеження на в’їзд до країн ЄС, – додав глава МВС.

23 червня о 23.25 в поліцію надійшло повідомлення про те, що в лісовому масиві на околиці Львова група невідомих осіб в масках напала на табір в якому проживають громадяни ромської національності. В результаті нападу 24-річний житель Закарпатської області отримав смертельні ножові поранення. Ще чотири людини – 10-річний хлопчик, двоє 19-річних юнаків і 30-річна жінка – отримали тілесні ушкодження.

Європейський союз різко розкритикував скандальний напад на табір ромів у Львові. «Ми засуджуємо черговий напад на циган, про що сьогодні повідомила поліція. Ми з жахом, що на цей раз одну людину вбили », – зазначав прес-секретар Ради Європи Даніель Гольген. Євросоюз наполягає на «повному і прозорому розслідуванні справи, без зволікання.

джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here