Домой Новости Поки хлопцi там гинуть. Відео.”На закинутій військовій базі ми знайшли нові танки....

Поки хлопцi там гинуть. Відео.”На закинутій військовій базі ми знайшли нові танки. На них були бірки-пломби, техніка без пробігу”

19973
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Двоє хлопців випадково виявили військову базу в Україні, де знайшли нові танки. Її ніхто не охороняв.

Відповідне відео вони показали в мережі. “На закинутій військовій базі ми знайшли нові танки! Сьогодні, як і завжди, ми ходили по закинутих і напівзакинутих об’єктах у пошуках бункера, бомбосховища або чогось такого незвичайного… І тут ми знайшли близько 300 старих радянських танків, але коли пройшли між ними далі, то там ще було штук 10 саме нових танків і вантажівка, яка і привезла їх туди. Виглядало це просто як танковий військовий автосалон! На них були бірки-пломби, техніка без пробігу”, – йдеться в описі.

ВIДЕО

У свою чергу відомий український волонтер Юрій Мисягін заявив, що його не дивує такий поворот подій.

“Чесно, знаючи багато нюансів армії – я не здивований, – написав він на своїй сторінці у Facebook. – Армія багата. Бери хто хоче. Я думаю, що дуже сильно цьому здивований ворог. Як вони про*бали такий момент. Могли і диверсію вчинити. Не вперше. А двом цим бовдурам треба медалі дати, за те, що перші там побували… Фактично зберегли її (техніку)”.

Користувачів мережі відверто обурила відсутність будь-якої охорони на цьому об’єкті. “Вартовий, прокинься!” – пишуть вони.

При цьому наголошується, що об’єкт, скоріш за все, належить Харківському ремонтному бронетанковому заводу.

джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here