Домой Новости Прилєпін втік із ДНР

Прилєпін втік із ДНР

432
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Скандальний російський письменник Захар Прилєпін, який воює за терористів “ДНР”, вирішив відмовитися від безглуздої ідеї

Пропагандист, який весь цей час вихваляв бойовиків “ДНР” і їх ватажка Олександра Захарченка, раптово надумав втекти з окупованої території.

Прилєпін аргументував це тим, що у нього в Росії нібито накопичилася маса справ, а «наступу не буде».

«Наш батальйон перейшов зі складу полку спецпризначення в відомство ракетних військ. Тепер ми – ракетники. Специфіка, прямо скажемо, не моя. І в світлі того, що наступу не буде, а у великій Росії у мене за два роки донбаської служби накопичилася безліч завислих і невирішених справ, в цьому липні я йду з посади заступника командира батальйону», – заявив терорист-письменник в інтерв’ю одному з пропагандистських ресурсів.

Захар Прилепин

Водночас Прилєпін почав виправдовувати свою втечу тим, що на Донбасі нібито майже немає збройних протистоянь.

«Не можна сказати, що на донбаських фронтах повна тиша – але протистояння мінімізовано; за чотири роки я такого і не пам’ятаю», – заявив Прилєпін.

Відзначимо, що навряд чи ватажок терористів Олександр Захарченко буде в захваті від зради людини, яка називала його своїм другом.

Нагадаємо раніше у ЗМІ з’явилася інформація про те, що Росія вирішила змістити з посади ватажка “ДНР” Олександра Захарченка. Повідомляється, що його, швидше за все, змінить так званий глава “Народної ради” Денис Пушилін.

Джерела в Донецьку повідомили, що відповідні інстанції вже прийняли це рішення. Відомо, що поки рішення офіційно ще не озвучено, однак Пушилін, який раніше відзначався тільки в ролі спікера по Мінських переговорах, вже виступив з низкою нетипово гучних для нього заяв.

Один з колишніх ватажків так званої “ДНР” Павло Губарєв чесно розповів про те, що відбувається на окупованих територіях.

За його словами, в “ДНР” зараз панує повна розруха. Також він здивував зізнанням про “переворот” в Луганську.

Скрін статті Губарєва виклав на своїй сторінці в Twitter блогер під ніком Necro Mancer.

“Економічна ситуація і рівень життя в “ДНР” вкрай незадовільні. Але якщо багато соціально-економічних проблем можна пояснити станом війни, то зухвалу поведінку багатьох донецьких управлінців пояснити нічим не можна (окрім специфічних властивостей їх особистості)”, – пише Губарєв.

джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here