Домой Власть Приходять «у гості»: В Україні почали «вибивати» борги за тепло. Арешт грошових...

Приходять «у гості»: В Україні почали «вибивати» борги за тепло. Арешт грошових коштів і навiть майна

600
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

ПАТ «Київенерго» разом з представниками Державної виконавчої служби почали проводити рейди по квартирах киян, у яких є борги за тепло.

Так, співробітники вже навідалися до боржників на Печерськ — на вулицях М. Омеляновича-Павленка, І. Кудрі та Правобережній.

«Клієнтам нагадали про необхідність погашення боргів і попередили, що в разі несплати боргу найближчим часом буде проведено примусове списання коштів з їхніх рахунків, а також здійснено опис і продаж майна», — йдеться в повідомленні.

Зокрема, «Українсько-німецька клініка» заборгувала майже 200 тис. грн й ігнорувала попередження компанії про звернення до суду.

«Тепер ТОВ має справу з Виконавчою службою, у якої є всі повноваження для списання коштів з рахунків, опису, арешту та реалізації на публічних торгах майна товариства», — відзначили в компанії.

На підставі постанови суду про примусове проникнення в приміщення, опис та продаж майна можуть бути здійснені і без участі боржника.

За даними «Київенерго», борг споживачів і держбюджету за тепло і гарячу воду на 1 липня склав майже 3,8 млрд грн. З них майже 2,7 млрд грн заборгувало населення і ЖЕО.

Повідомляється, якщо клієнт не реагує на попередження про заборгованість протягом 3-х місяців, його справа передається до суду. Після цього компанія буде звертатися до виконавчої служби.

«Виконавча служба до боржника може застосовувати заходи примусового стягнення — арешт грошових коштів і майна, заборона виїзду за кордон і т.д.», — йдеться в повідомленні. Нагадаємо, всі борги за опалення і гарячу воду потрібно погасити до 1 серпня 2018 року.

джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here