Домой Новости Просто перевели на інший маршрут: Розкрилися деталі скандалу навколо знущань водія автобуса...

Просто перевели на інший маршрут: Розкрилися деталі скандалу навколо знущань водія автобуса над пасажиром

1112
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Про це розповів сам потерпілий Владислав Самусенко.

Нагадаємо, що 1 липня Самусенко з Єдиним квитком зайшов в автобус сполученням «Слов’янськ-Билбасівка». Побачивши документ, водій транспортного засобу почав нецензурно виражатися, після чого напав на чоловіка і став його душити.

Вiдео

Інцидент викликав сильний резонанс, було розпочато кримінальне провадження, після чого керівництво транспортної компанії пообіцяло потерпілому звільнити водія.

«Але мене обдурили. Коли на наступний день я в абсолютно іншому кінці міста сів у автобус, то раптово впізнав оббивку салону — ту саму, де мене били і душили. Глянув — і водій той самий. Його просто перевели на інший маршрут! «Що ви тут робите? — питаю. — Ваше начальство пообіцяло вас звільнити!». «Як же ти мене дістав», — була відповідь», — розповів Самусенко.

Він пояснив, що після таких слів водія повернувся до пасажирів і розповів, як з ним вчинили, після чого таки домігся від транспортної компанії звільнення.

«Бачив його з дружиною в районі залізничного вокзалу. Проходячи повз мене, він прошипів, що я «кінчений». А ви питаєте, чи шкодує він про те, що зробив. Відповідь, як то кажуть, очевидна», — підсумував потерпілий.

джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here