Домой Власть Ще побачимо. Президент Росії Путін відзначився дивним випадом на адресу України

Ще побачимо. Президент Росії Путін відзначився дивним випадом на адресу України

3612
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Президент Росії Володимир Путін відзначився дивним випадом на адресу України.

Після зустрічі з президентом США Дональдом Трампом, яка відбулася 16 липня в Гельсінкі, Путін встиг зробити гучну заяву про Україну.

Президент Росії зазначив, що в випадку, якщо Україна вступить в НАТО, реакція РФ буде негайною і вкрай негативною. Про це він заявив в інтерв’ю американському телеканалу Fox News.

“Для нас це пряма і безпосередня загроза для національної безпеки. Пересування інфраструктури НАТО до наших кордонів буде загрозою, й реакція буде вкрай негативною”, – зазначив Путін.

Глава Кремля також назвав “дестабілізуючим фактором” заплановані Альянсом європейські військові маневри Anaconda і Trident Juncture, але підкреслив, що не обговорював це питання на переговорах з президентом США Дональдом Трампом.

Відзначимо, що президенти двох країн обговорили цілу низку питань, що стосуються як двосторонніх проблем між їх країнами, так і глобальних проблем торгівлі, санкцій, ядерного роззброєння, війни в Україні, транзиту газу та анексії Криму. Зустріч Трампа і Путіна тривала понад дві години, після чого президенти провели спільну прес-конференцію.

Нагадаємо, під час зустрічі з Дональдом Трампом Володимир Путін зробив йому подарунок, від якого президент США тут же поспішив позбутися.Президент Росії вручив своєму американському колезі подарунок під час прес-конференції за підсумками переговорів в Гельсінкі. Путін підніс Трампу досить своєрідний трофей: м’яч з чемпіонату світу з футболу, фінал якого відбувся в Росії 15 липня.

«Тепер м’яч на його боці. Тим більше, що США повинні будуть проводити чемпіонат світу 2026 року», – прокоментував свій жест російський президент.

ВIДЕО

У свою чергу, Дональд Трамп виглядав не сильно враженим таким подарунком. Стримано подякувавши Путіну, президент США тут же кинув м’яч в сторону своєї дружини Меланії, яка сиділа в залі перед ним. При цьому вона не змогла зловити м’яч, і він відскочив убік.

джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here