Домой Новости Що воно верзе? «Мавпи походять від стародавніх укрів»: Російський пропагандист вибухнув маячнею

Що воно верзе? «Мавпи походять від стародавніх укрів»: Російський пропагандист вибухнув маячнею

345
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Російський пропагандист, політолог Дмитро Куліков у спробі продемонструвати свою дотепність відзначився на рідкість безглуздим висловлюванням на адресу українців.

Його недоречна заява прозвучала в ефірі передачі «Вечір з Володимиром Соловйовим» на телеканалі «Росія 1».

Під час обговорення улюбленої пропагандистами теми про «єдність» українського та російського народів, Кулікова обурив той факт, що українці відмовляються приймати цю теорію і всіляко демонструють свою незалежність від росіян.

У зв’язку з цим він вирішив «пожартувати» на тему історії українського народу, заявивши, що українці були предками мавп, від яких вже, в свою чергу, походять інші люди (на відео з 01:46:24).

«Спочатку з’явилися стародавні укри, потім від них мавпи, а вже від мавп всі інші люди, якщо слідувати теорії Дарвіна, розумієте?», – глузливо заявив пропагандист.

Примітно, що до цього Куліков неодноразово виступав з антиукраїнськими заявами.

Нагадаємо, що в четвер, 5 липня, в Сполучених Штатах помер «головний голос» президента Російської Федерації Володимира Путіна. Про це оголосили російські журналісти.

«Один з найбільш відомих журналістів США, телеведучий RT America Ед Шульц помер у Вашингтоні на 65-му році життя. Він перейшов на телеканал RT America в 2016 році. Прем’єра його програми «Новини з Едом Шульцем» (News with Ed Schultz) відбулася 25 січня, за тиждень до перших президентських праймеріз в США», – йдеться в повідомленні.

Слід уточнити, що всього Шульц пропрацював в журналістиці понад 20 років. За цей час він вів авторську програму The Ed Show на кабельному телеканалі MSNBC, а також власне радіошоу The Ed Schultz Show.

До цього стало відомо, що Українські прикордонники «завернули» на кордоні відомого російського журналіста Олексія Коростеві відразу з кількох причин. Про це повідомив сам представник ЗМІ на своїй сторінці в соцмережі.

«Рубрика« л*шара»: депортують з Києва через те, що я жебрак. Щоб в’їхати на територію України тепер, як виявилося, треба мати при собі не менше 50 баксів на день (їду на тиждень, отже, 450 $ треба). Як вони дізналися, що у мене немає цих грошей на карті – не знаю. Напевно, треба було показати номер рахунку в Яндекс.Гаманцю», – зазначив він.

джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here