Домой Власть С*ка, мало кавою не вдавилася: Ляшко у трояндочках навів жах на полтавських...

С*ка, мало кавою не вдавилася: Ляшко у трояндочках навів жах на полтавських бджіл

435
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко відзначився кричущим несмаком під час поїздки на Полтавщину

Нардепа помітили у доволі дивному вбранні в трояндочки та капелюсі з сіткою. У такому одязі Ляшко відвідав пасіку на Полтавщині.

Схоже, там йому і видали «стильну» кофтину.

Доволі комічно Ляшко виглядав і на фоні того, що його дружина Росіта була одягнута у нейтральний зелений захисний одяг.

Чи не менше враження справляє і колега Ляшка Ігор Мосійчук. Вираз обличчя депутата виглядає ну надто приреченим. Чи то на пасіці не затишно, чи через те, що трояндочок йому не вистачило.

Не оминули «квітучий» образ Ляшка і користувачі соціальних мереж. Згадали радикалу і те, що він з корів переключився на бджіл, а це була «фішка» іншого відомого політика.

«С*ка, пила каву, вона від сміху мало носом не пішла, Ляшко в червоному, Мося особливо хороший», «Як у фільмі «іронія долі» – «ось вона йде, в страшних трояндочках», «Трутні прийшли в гості до бджіл!)», «перекваліфікуватися з корів на бджіл чи що?», «рейдерське захоплення бджол Ющенка?», «Трояндочки, це прелестно», « Бджолярі б….. ть!», – відзначають користувачі в мережі.

Нагадаємо, народний депутат України Олег Ляшко влаштували розбірки з іншим парламентарем Сергієм Лещенком прямо в залі Верховної Ради. Два нардепа обмінялися матюкливими висловлюваннями, але ось що стало причиною такої поведінки політиків, поки невідомо.

Момент перепалки парламентаріїв потрапив на відео. Як видно на кадрах, під час запеклої дискусії Лещенка і Ляшка зал Ради був практично порожнім. Там було кілька десятків депутатів.

І хоча невідомо, чому посварилися нардепи, ініціатором перепалки виступив саме лідер радикалів Олег Ляшко. Як чутно на записі, Ляшко почав кричати на Лещенко «П****ас!», на що той назвав його «ахметовським клоуном».

До того ж, це не перший випадок, коли Ляшко вирішили з’ясувати стосунки з Лещенком за допомогою образ. У 2017 році нардепи вже влаштовували нецензурне обговорення один одного. Але ось тоді вони це зробили вже після засідання Ради.

джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here