Домой Власть Спалення кількох тисяч пачок сигарет викликало гнівну реакцію користувачів інтернет-мережі

Спалення кількох тисяч пачок сигарет викликало гнівну реакцію користувачів інтернет-мережі

322
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Спалення кількох тисяч пачок сигарет в одній з областей України несподівано викликало гнівну реакцію користувачів інтернет-мережі.

Відповідні кадри опубліковані в інтернет-мережі.

Так, більше десятка зловмисників намагалися провести цигарки на суму понад 300 тисяч гривень через кордон. А оскільки вони зберігалися на складах ДФС з січня місяця, то підлягали спаленню під наглядом спеціальної комісії.

На опублікованих кадрах можна помітити, як контейнер з сигаретами поливають спеціальним речовиною і підпалюють. Через кілька секунд лунає сильний вибух і контейнер розриває на шматки.

«Як дивляться екологи на це забруднення повітря, краще б ці тютюнові вироби ви передали до ООС або убогим, бездомним. Ви надивилися на Росію, як вони українські сири спалюють, і повторюєте за ними», «Відправили б пацанам на передовій… їм куриво потрібно!», «За документами на 300 тисяч гривень знищено, а реально ніхто ті пачки не вважає. Спалено на 50 тисяч, 250 тисяч гривень – на реалізацію», – пишуть в коментарях.

Нагадаємо, придбання алкоголю і сигарет стає все більш витратним для українців, зазначають експерти. В Асоціації постачальників торговельних мереж підрахували, скільки пляшок спиртного і сигарет може придбати собі середньостатистичний українець на середню зарплату по країні. Результати дослідження представив на своїй сторінці в Facebook депутат Київської облради Олексій Дорошенко.

При складанні статистики враховувалася середня зарплата українців за грудень 2017 року, яка становила 8777 грн, при цьому підкреслювалося, що за даними за квітень цей показник зменшився до 8480 грн.

На ці гроші в січні цього року можна було придбати 637 пляшок пива вітчизняного виробництва ємністю 0,5 л. При цьому вже в квітні купівельна спроможність українців впала до 586 пляшок пива — тобто на 8%.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі виступило з ініціативою підняти мінімальні оптово-відпускні та роздрібні ціни на окремі види алкогольних напоїв.

Як повідомляється в опублікованому на сайті відомства проекті постанови, було запропоновано підвищити ціни на горілку і лікеро-горілчані вироби на 12,4-19,6%, на віскі, ром і джин на 12%, на коньяк (бренді) на 6,6-9,5%, а на вино — від 4,5 до 13,5%.

джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here