Домой Новости Туристичний колапс: Десятки автобусів застрягли на кордоні

Туристичний колапс: Десятки автобусів застрягли на кордоні

827
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

На кордоні стоять десятки автобусів з українськими туристами. Звинувачують туроператорів

У міжнародному автодорожньому пункті пропуску “Нова Гута” утворилася значна черга з туристичних автобусів на виїзд в Україну.

Як повідомив представник Державного прикордонного комітету Антон Бичковський, з полудня 14 липня туристичні групи по 6 автобусів прибувають до пункту пропуску у Новій Гуті. З 14.00 близько 20 рейсових автобусів чекали проходження кордону.

«Це говорить про недостатньо ефективне планування маршрутів з боку туроператорів. Туристичні компанії не враховують рекомендації Держприкордонкомітету про рівномірний розподіл автомобільних перевезень груп туристів, що прямують як на відпочинок, так і повертаються в країну», – розповів Бичковський.

За словами чиновника, контрольніюючы органи вживають всіх необхідних заходів для врегулювання цього питання.

«Задіяні всі робочі місця з залученням резервів. Прикордонний контроль займає не більше 10 хвилин на одне такий транспортний засіб при нормативі – 15 хвилин. З 14.00 по 18.00 оформлено 22 туристичних автобуса. При тому, що пропускна здатність “Нової Гути” становить 4 автобуси на годину», – зазначив Бичковський.

Разом з тим представник Держприкордонкомітету підкреслив, що при такій кількості транспорту час очікування може досягати 6 годин.

Держприкордонкомітет нагадує турфірмам про необхідність завчасно направляти інформацію про плановані час і місце перетинання державного кордону до відповідних місцевих органів управління спорту та туризму для їх рівномірного розподілу по часу доби і місця перетину кордону.

Для своєчасного вжиття заходів реагування інформація від турфірм повинна бути подана не пізніше ніж за дві доби до відправлення.

Джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here