Домой Власть У Раді відмовились приймати скандальний диктаторський законопроект Пашинського, але не зовсiм

У Раді відмовились приймати скандальний диктаторський законопроект Пашинського, але не зовсiм

371
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Верховна Рада провалила включення до порядку денного та розгляд скандально відомого диктаторського закону.

Йдеться про законопроект №6688 авторства Сергія Пашинського («Народний Фронт»), який дозволить блокувати будь-який сайт в Україні без санкції суду.

За включення до порядку денного скандального законопроекту проголосували 158 нардепів. З них – половина Блоку Петра Порошенка, дві третини «Народного фронту» і Фракція Олега Ляшка.

«Прошу, вивчайте результати голосування, щоб на наступних вибора знати ворогів демократії в обличчя. Це люди, які хочуть насадити диктатуру в Україні та контролювати зміст поки що вільного інтернету», – зазначив з цього приводу нардеп Сергій Лещенко.

За його словами, даний проект закону написано по “методичці Путіна”.

«Сьогоднішнє голосування – це ще не остаточна перемога. Клептократи, які втрачають рейтинги через викриття їхніх корупційних схем, спробують і далі протиснути рішення з методички Путіна», – заявив Лещенко.

Як повідомлялося раніше, скандально відомий законопроект №6688, який дозволить блокувати будь-який сайт в Україні без санкції суду, таємно хотіли поставити на голосування на сьогодні, четвер, 5 липня.

“Додали в порядок денний вже вночі”, – повідомляє екс-заступник міністра Мінінформполітікі, медіаексперт Тетяна Попова.

“Висока ймовірність, що вже сьогодні, до вечора, ми отримаємо одночасно: досудове блокування будь-якого сайту (можливо, саме вашого, або сайтів ваших улюблених антикорупційних програм), український аналог “Роскомнадзора”, а також неможливість надалі обговорювати аналогічні дії будь-якої гілки влади, тому що це підпаде під пункт нового закону”, – зазначає активістка.

Нагадаємо, що комітет ВРУ з питань національної безпеки і оборони схвалила проект закону про протидію загрозам національній безпеці в інформаційній сфері. Депутати рекомендували Верховній Раді прийняти законопроект у першому читанні, після чого повернути документ в комітет на доопрацювання.

Законопроект №6688 викликав ряд критики через деяких норм. Документ пропонує, зокрема, надати Службі Безпеки України право блокувати доступ до будь-якого інформаційного ресурсу вже не тільки за рішенням суду, а й на підставі рішення прокурора, слідчого (при узгодженні з прокурором) або Ради національної безпеки і оборони.

Джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here