Домой Власть Українські паралімпійці шоковані реакцією FIFA. Так як на національній формі національних паралімпійських...

Українські паралімпійці шоковані реакцією FIFA. Так як на національній формі національних паралімпійських команд…

1281
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Реакція ФІФА на сказані у позаматчевий час слова “Слава Україні” є порушенням прав гравців і тренерів команди Хорватії на свободу слова, зазначив президент Національного паралімпійського комітету України Валерій Сушкевич.

На національній формі українських паралімпійців і дефлімпійців є напис “Слава Україні”, але він не має політичного навантаження. Про це у Facebook заявив президент Національного паралімпійського комітету України Валерій Сушкевич.

Так він прокоментував скандал з участю футболіста збірної Хорватії Домагоя Віди, якого у ФІФА попередили за слова “Слава Україні!”.

“На національній формі національних паралімпійських та дефлімпійських команд під час участі у Паралімпіадах та Дефлімпиадах було (і є) написано не політичне, а патріотичне гасло – “Слава Україні” – вираження нашої любові і відданості українському народу”, – написав він.

За словами Сушкевича, українські паралімпійці та дефлімпійці “шоковані реакцією ФІФА на особисті вияви позитиву до України” представниками збірної Хорватії “в позаматчевий час, фактично – під час їхнього дозвілля”.

“Жодна з регламентних позицій ФІФА і правил змагань не заперечує будь-якого висловлювання симпатій гравцями, тренерами, менеджерами команд до будь-якої з країн. Таку симпатію до президента Росії [Володимира Путіна] публічно як офіційна особа, у тому числі через публікацію у Facebook, висловив президент ФІФА [Джанні Інфантіно]. Ми всі це бачили. Уважаємо реакцію ФІФА порушенням прав гравців та тренерів команди Хорватії на свободу слова”, – заявив він.

джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here