Домой Власть Важливо. Стало відомо, навіщо Порошенко таємно зібрав БПП

Важливо. Стало відомо, навіщо Порошенко таємно зібрав БПП

276
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Петро Порошенко вирішив, що без його фракції українського парламенту не існує.

Таку заяву зробив член депутатської групи «Воля народу» Євген Рибчинський. Відповідний пост розміщений на його сторінці у Фейсбук.

“Аби тільки провести своїх маріонеток у ЦВК він готовий був навіть висунути ультиматум Верховній Раді і дати відлік на розпуск. Мовляв, без блоку панамських патріотів більшість у раді не збереться. Від інсайдерів стало відомо, що депутатів від БПП було зібрано в окремому приміщенні і недопущено до роботи у залі засідань. Тим не менше більшість легко знайшлася. Причому не 226 голосів кнопкодавів, а 240 персональних голосувань від усіх інших фракцій крім президентської. Уявляю, як було соромно більшості обранців від блоку. Але нехай то буде справа їхнього сумління”, – написав політик.

“Парламент показав, що узурпація влади і спроба фальсифікації виборів на самому старті не пройде. Верховна Рада може, коли хоче, і спроможна, коли треба”, – підсумував нардеп.

Петр Порошенко, Верховная РадаНагадаємо, у четвер, 5 липня, Верховна Рада відмовилася від розгляду питання про оновлення складу Центральної виборчої комісії.

Це питання було внесено у порядок денний парламенту, проте більшість представників фракцій виступили з його різкою критикою. Так, голова Верховної Ради Андрій Парубій розповів, що напередодні до нього звернулися відразу декілька фракційних лідерів, які повідомили, що не планують брати участь в голосуванні з цього питання.

«Це ставить під великий ризик формування ЦВК. Якщо ми під час голосувань та розгляду знімемо старий склад ЦВК, а новий не оберемо, це введе в юридичний колапс всю українську державу», – попередив спікер.

Врешті-решт він виніс питання про обговорення оновлення складу ЦВК на «рейтингове» голосування. При цьому Парубій підкреслив, що вважає неможливим проведення нових виборів зі старим складом ЦВК.

Незважаючи на заяви спікера, депутати не захотіли розглядати це питання сьогодні. Так, за обговорення нового складу ЦВК проголосували лише 189 народних обранців при необхідному мінімальному порозі в 226 голосів.

«Таким чином, ми не можемо зараз увійти в розгляд даного питання», – підсумував Парубій.

джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here