Домой Новости Військові масово тікають з країни

Військові масово тікають з країни

3030
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Військові, які самовіддано захищали Україну, змушені тікати з країни.

Україна поступово втрачає своїх захисників. У цьому впевнений керівник військово-цивільної адміністрації міст Лисичанськ, Новодружеськ і Привілля Віталій Шведов.

За словами Шведова, сучасна Україна найбільше йому нагадує Радянський Союз після Другої світової, де ідейним фронтовикам не було місця в номенклатурної країні, яку вони створили.

«Україна сьогодні мені все більше нагадує Союз після Другої світової, часів 45-53 років, де ідейним фронтовикам, не було місця в системі, яку склали тилові номенклатурщики-торговці. Та й в старих фільмах, такі ситуації обігравалися на раз, «синдром фронтовика», коли люди пройшли пекло війни, змінюють свій світогляд і ставлення до життя і цінностям, хотіли бачити справедливе і правильне суспільство. Але виходило, що одні вдало використали війну для власного збагачення, а інші просто виявилися поза цією системою », – написав на своїй сторінці в Фейсбук Віталій Шведов.

За його словами, одні з українців віддавали останні копійки на оборону Батьківщини, кидали все і йшли в окопи, на передову, поклали здоров’я і життя заради рідної України, інші – виглядали собі місце «пожирніше», де можна красти тушонку, паливо, згущене молоко, наживатися на цьому, ще і отримавши посвідчення УБС.

«Але вони ділилися, несли вище, і їм давали більше можливостей. Як результат все ці «самородки» реанімували корупційну систему, яка похитнулася після Майдану, і у країни з’явився шанс – шанс на одужання. А далі награбувавши, вони купили собі звання і посади, і процес пішов з ще більшими масштабами, переділ сфер впливу, продаж природних ресурсів і банальний грабіж населення », – впевнений Шведов.

Також Віталій Шведов зазначив, що останнім часом все більше бійців залишає Україну і їде за кордон в примарних надіях на заробіток. А коли повертаються, то виявляється, що їм немає місця в країні, яку вони захищали.

«А там у владі купа старої« ​​продажно- талановитої »номенклатури часів Януковича, злегка розбавлена ​​нової« талановитої »молоддю, і все ті ж схеми розкрадання України. Війна йде чотири роки, а у країни війни немає, є тільки шоу, і немає розуміння, коли ж все закінчиться, коли звільнимо території і переможемо. Патріоти, все більше стають ізгоями, з яких намагаються зробити злочинців. Почався вал колишніх бійців, реальних, а не фейкових, на заробітки, за кордон. І не, тому що вони не патріоти, а тому, що вони мають сім’ї, батьків, дружин, дітей і життя вимагає своє, і вона просто проходить », – підкреслив керівник військово-цивільної адміністрації.

За словами Шведова, сама ідейна частина українського суспільства, яка була на Майдані і ті, які першими пішли на фронт, і грудьми кинулася на захист України, або загинули, або отримали інвалідність.

«Але найстрашніше – це втрата віри. І частина воїнів, зважаючи на відсутність організації реальної оборони країни, і змін в ній, розчарувалася, і політики просто видавили їх своєю діяльність з України за кордон, в пошуках роботи і кращої середовища проживання. Хтось із них повернеться, а хтось поїде назавжди. Ось і виходить, що якісний склад жителів України змінюється і не кращу сторону », – написав Шведов.

У своєму повідомленні він звернувся до президента України, відзначивши, що Україна зараз ведуть не тим шляхом.

«Пане Президенте, але це шлях не побудови незалежної європейської України, це шлях побудови Уганди.
Але якщо йти по шляху аналогії 45-53 років, тоді пройшла нова хвиля викриттів, яка змела весь тоталітарний режим і пішли зміни. Так що історія дає надію на зміни в Україні, але Україна може відбутися як незалежна європейська держава, лише з огляду на видалення з влади всього цього токсичного баласту », – підсумував Віталій Шведов.

джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here