Домой Новости Викрадення століття: Поцуплено 6 мільйонів біткоїнів

Викрадення століття: Поцуплено 6 мільйонів біткоїнів

523
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Про зниклі гроші доведеться забути.

На конференції Building-on-Bitcoin колишній інженер BitGo Джеймсон Лопп розповів про те, що станом на липень 2018 року в блокчейн-мережі Біткойн користувачі втратили доступ до 6 мільйонів BTC.

За словами Джеймсона Лоппа, дані про криптовалюту недоступні, і біткойни ніяк не відслідковуються в мережі. Тож власники не можуть отримати доступ до них з різних причин, наприклад, забуті паролі або злодійство.

З огляду на той факт, що максимальна кількість біткойнів становить 17 мільйонів, то загублена кількість становить 35,29% від загального числа криптовалюти.

криптовалютаВ обороті є лише 11 мільйонів BTC, які можуть бути використані, відправлені або отримані.

Так як для відновлення втрачених BTC в оборот ніхто не збирається проводити хардфорк, про 6 мільйонів біткойнів доведеться забути.

Нагадаємо, швейцарська фондова біржа оголосила про запуск в роботу нової повністю регульованої біржі з обміну криптовалюти. Виданню BusinessInsider про це повідомили в компанії SIX, яка є оператором і власником фондової біржі.

криптовалюта,биткоин,Запуск повністю регульованої криптовалютної біржі компанією SIX демонструє інституційну зацікавленість, шо зберігається в нових фінансових інструментах, незважаючи на зниження цін на ринку.

У повідомленні компанії говориться, що нова SIX Digital Exchange буде контролюватися швейцарським національним банком і швейцарським регулятором FINMA. Швейцарія має найбільш лояльну для криптовалюти юрисдикцію в Європі. Фінансові регулятори мають чіткі нормативи щодо правил роботи криптовалютних компаній.

Також повідомлялося, що комісія з економіки та бізнесу іспанського парламенту розглянула пропозицію про впровадження технології блокчейн в діяльність органів державного управління.

За даними офіційного сайту Конгресу Іспанії, 133 депутата Народної парламентської групи підняли питання застосування розподіленої технології обліку в державному управлінні. Це вже друга пропозиція парламентаріїв, що стосується нових фінансових технологій. Раніше Парламентська група під головуванням Альберта Рівера запропонувала визначати чіткі межі податкового законодавства щодо торгівлі криптовалютою.

джерело<

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here