Домой Новости Вода забарвилася у бурий колір: Під Одесою сталася катастрофа

Вода забарвилася у бурий колір: Під Одесою сталася катастрофа

1855
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

В Одеській області сталася надзвичайна пригода.

Екологічне лихо сталося в місті Южне.

Напередодні в результаті схожої НП постраждало село Фонтанка, де сповз вниз відрізок прибережного схилу довжиною близько сотні метрів. На щастя, ніхто не постраждав. На кадрах відео, яке відразу опублікували в мережі було видно, що в прірву впала ділянка асфальтної дороги, а також опори електроосвітлення.

Як повідомляють місцеві засоби масової інформації, сильний зсув стався в районі плодорозсадника, між містом і портом. Катаклізм торкнувся підводної частини схилу, що призвело до утворення в прибережній зоні так званого валу видавлювання – там, де була триметрова глибина, оголилася ділянка морського дна довжиною майже 150 метрів. Очевидці повідомляють, що загинуло багато риби та іншої живності.

При цьому дивом не постраждали люди. Так, за словами місцевого журналіста Ольги Годовенко, львів’яни Анатолій і Олена поверталися на своїй машині з пляжу, коли перед ними просіла на півтора метра дорога.

«На допомогу прийшли чоловіки, які теж відпочивали біля моря. Вони закопали провал, спорудили місток з дощок і виштовхали автомобіль наверх», – говорить вона.

Одеські ЗМІ відзначають, що зсуви для регіону вже стали звичайною справою. Наприклад, рік тому до моря сповзла стометрова ділянка вулиці села Фонтанка Лиманського району. Там обвал підібрався прямо до хвіртки деяких домоволодінь.

При цьому найбільшої шкоди зсуви наносять Чорноморську, там вже десятки елітних котеджів сповзають в море. Проблема турбує місцевих жителів протягом шести років. За цей час були зруйновані кілька будинків, а дорога просіла на 10 метрів. Журналісти не раз показували масштаби лиха з висоти пташиного польоту.

джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here