Домой Новости Вони їм не потрібні: Бойовикам заборонили знайомитися з дівчатами. Мережа рже

Вони їм не потрібні: Бойовикам заборонили знайомитися з дівчатами. Мережа рже

488
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Користувачів інтернет-мережі насмішив заклик терористів відмовитися від знайомств з дівчатами, які нібито можуть виявитися «шпигунки» ЗСУ.

Відповідне фото опублікував український журналіст Денис Казанський на своїй сторінці в соцмережі.

«Оголошення в ДНР», – підписав він фото.

Слід уточнити, що на самому знімку видно плакат, згідно з яким бойовикам «забороняють» знайомитися з дівчатами в інтернет-мережі. Вони нібито можуть виявитися шпигунки ЗСУ і викрадати терористів.

Але і на цьому горе-пропагандисти не зупинилися, додавши до сумнівного заклику статистику успіху українських «шпигунок». Так, за час окупації дівчатам вдалося взяти в полон 21 терориста.

У той же час користувачі інтернет-мережі від подібних закликів «надірвали животи».

«шпигунки з міцним тілом – ти їх у двері, а вони у вікно», «трохи живіт не надірвала», «вони їм не потрібні», «воїн діри, якщо тобі руки не відірвало – навіщо ці баби», «правильно, у них для цього є товариші по службі», «відмовся від агентів СБУ, вдар по НАТО», – пишуть вони.

Нагадаємо, бойовики на Донбасі розважаються, придумуючи все нові і нові фейки про українських правоохоронців.

Напередодні в так званому «Міністерстві Державної Безпеки Донецької Народної Республіки» запустили серед населення новий слух — співробітники СБУ на блокпостах на лінії розмежування перевіряють телефони людей, які спрямовуються на підконтрольну уряду територію України.

Якщо у гаджеті встановлено SIM-карткупідконтрольного бойовикам ДНР оператора «Фенікс», то силовики, якщо їм не дати хабар, набирають з мобільного телефону «правоохоронців» і повідомляють про «замінування» об’єктів інфраструктури.

Однак цей безглуздий фейк спростовують самі жителі Донецька. «По-перше, скільки разів я їздила з Донецька до Харкова, на українських блокпостах у мене жодного разу ніхто не перевірив телефон. Телефони перевіряли як раз-таки на блокпостах ДНР: дивилися повідомлення, фотографії, список дзвінків. Але це було в минулому році. Зараз вже їх ніхто не дивиться навіть на постах ДНР», — розповіла українським журналістам донеччанка Ірина.

Захарченко

Українців в інтернет-мережі насмішили «розваги» терористів з окупованого Донбасу. Відповідне фото опублікував блогер «Fashik Donetskiy» на своїй сторінці в соцмережі.

Слід уточнити, що на самому знімку можна помітити бойовиків, які вирішили перевірити на міцність відро. Для цього один з них одягнув його на голову, а другий взяв в руки кувалду.

джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here