Домой Новости В’язня Кремля побили до внутрішньої кровотечі

В’язня Кремля побили до внутрішньої кровотечі

856
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Одного з незаконно засуджених в Росії українців побили під час етапування

Про це повідомив батько засудженого Павла Гриба на своїй сторінці в соцмережі.

«Він повідомив, що під час етапування в Ростов-на-Дону був жорстоко побитий іншими російськими ув’язненими, коли ті дізналися, за якою статтею Паша звинувачується. Вони забрали в нього всі речі і продукти харчування», – зазначив він.

Більш того, за словами чоловіка, засуджений українець «залишився тільки в шортах і майці».

«Ні засобів особистої гігієни, ні змінної білизни. За словами Павла, таке ставлення до нього з боку ув’язнених буде і надалі. Один сильний удар може призвести до розриву зворотної вени, у результаті чого внутрішня кровотеча і смерть. Ніхто не зможе надати першу медичну допомогу», – підкреслив він.

Також батько засудженого українця уточнив, що Павла постійно мучить сильний головний біль і слабкість.

«Відсутність ліків лише погіршує і без того жахливий стан здоров’я», – уточнив він.

Павло Гриб

Нагадаємо, не секрет, що російські спецслужби не соромляться застосовувати тортури стосовно затриманих українців. Стало відомо, які інструменти при цьому використовуються найчастіше.

Про це розповів батько українського політв’язня Павла Ігор Гриб. За його словами, найжорстокіші тортури використовуються для вибивання перших зізнань. Зокрема, він розповів про те, що сталося з українцем Павлом Пановим, який був затриманий і допитаний співробітниками ФСБ.

«Били залізною трубою в область голови, спини, нирок, рук, ніг. Затягували наручники ззаду до оніміння рук, потім підвішували за наручники. Згинали ноги в колінах, застібали наручники попереду, трохи нижче колін, і вставляли під коліна залізну палицю, після чого двоє чоловіків, взявши з двох сторін, піднімали мене на цій палиці, від чого я відчував страшнний біль», — навів Гриб цитату політв’язня.

Він зазначив, що на Панова ці знущання не подіяли і тоді російські спецагенти вирішили застосувати електрострум.

Павло Гриб

Український політв’язень Станіслав Клих зазнав у Росії витончених тортур, в результаті чого у нього з’явилися проблеми з психікою.

Про це розповів представник об’єднання родичів політв’язнів Кремля Ігор Гриб. Він зазначив, що мати Станіслава, Тамара Клих, стверджує, що під час так званого «лікування» в російській психіатричній клініці її синові робили ін’єкції невідомих препаратів. Вона вважає, що через це, а також інші тортури, яких він зазнав під час ув’язнення у російській в’язниці, Станіслав зійшов з розуму.

джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here