Домой Власть За мільйонні премії Нафтогазу взялися «плавоохолонці». Напевно Коболєва з Вiтренко посадять. Та...

За мільйонні премії Нафтогазу взялися «плавоохолонці». Напевно Коболєва з Вiтренко посадять. Та — точно. Спостерiгаємо. Ржемо

496
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Генпрокуратура України порушила кримінальну справу за фактом виплати премій керівникам НАК “Нафтогаз” за перемогу в Стокгольмському арбітражі над “Газпромом”

Про це сказав генпрокурор Юрій Луценко.

Луценко припустив, що справа відкрита на підставі звернення депутатів Верховної Ради. “Питання в тому, чи уповноважена Наглядова рада приймати такі рішення. І чи є у них право призначати премії поза фінансового плану”, – зазначив він.

Нагадаємо, наглядова рада “Нафтогазу” виплатила премії керівництву на суму 46,3 млн дол. Також гроші отримали ті співробітники, які доклали зусиль для перемоги в суперечці з “Газпромом”, але їхні імена не розголошуються.

ЛуценкоЗа гроші, які виписали собі керівники «Нафтогазу», можна було оздоровити 200 тисяч українських дітей. Про це в Facebook написав Павло Погиба, віце-президент Асоціації платників податків України.

«Чиновники відірвалися від реальності і живуть в паралельному всесвіті», – прокоментував він розміри премій, які виписали собі топ-менеджери НАК «Нафтогаз України».

Глава НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв всі отримані кошти на рахунок в «Ощадбанку», переклав в долари, вказавши в якості причини «допомога сім’ї». Після цього глава «Нафтогазу» відразу ж перевів на рахунок своєї матері $800 тис.

Аарбітражний трибунал Міжнародного центру з врегулювання інвестиційних спорів прийняв одноголосне рішення на користь України за позовом компанії «Krederi LTD». Про це повідомили на сторінці Мін’юсту України в Фейсбук.

джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here