Домой Власть Задзеркалля клоунів. Чому все повільно, але вірно рухається до грандіозної трагедії?

Задзеркалля клоунів. Чому все повільно, але вірно рухається до грандіозної трагедії?

804
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Чому все повільно, але вірно рухається до грандіозної трагедії? Бо замість ефективного держуправління нам дедалі очевидніше являє свої гнилі зуби фарс, ілюзія.

Занадто часто, розглядаючи в мікроскоп усміхнену фізіономію чергового міністра, розумієш, що технологія знищення білим порошком перегородки носа стала масовим захопленням серед них.

Повернімося ще раз до записного майстра pr-ідіотії, а за сумісництвом міністра всієї інфраструктури (що само собою анекдотично звучить в країні, де інфраструктури майже не залишилося) Омеляна В. В. і його кармічного покарання – сотень туристів, які періодично зависають у чужих аеропортах з причини відсутності адекватних авіаперевізників.

Так-от, хронологія сорому має невигадливий вигляд: хитрі авіаперевізники з розбитим авіапарком, стійка нездатність забезпечити графік чартерів, перша хвиля заблукалих у чужих країнах, багатоденні затримки вильотів туди/назад.

Міністр у силу розумових особливостей ніяк не реагує, наполегливо продовжуючи свою місію гіперклоуна. І лише коли трапляється багатотисячна кульмінація, Омелян на час виходить із власного нарцисичного морока і 3 липня проводить засідання, на якому серйозно заявляє, що «проблеми вирішено, туристів повернуто і ніколи більше».

Але реальне життя надто цинічне, щоб давати шанс записному клоуну.

Проходить буквально менше тижня – і туристи знову масово починають зависати в чужих аеропортах. Аж до традиційних уже 500 осіб в Анталії. Загалом, сумнівів у тому, що ситуацію не буде вирішено, і не було.

Омелян – це ідеальний синонім тотальної профнепридатності та марності. Але що робить цей дивний типаж далі? Ні, він не виходить на пресконф і не кається, що «так, збрехав, обіцяв, але мені обіцяли, а у мене немає можливостей впливати на пройдисвітів, тому я подаю у відставку».

Замість усього цього він робить фантастично цинічну штуку – на повному серйозі презентує… гламурно намальований графік під ніком «Рейтинг пунктуальність авіакомпаній». Усе, місію виконано. Омелян – чемпіон.

Я, щоправда, дещо здивований, чому не сталося масштабної фуршет-презентації графіка з обов’язковою ТБ-розповіддю про те, як круто ми працюємо. Втім, навіть у цьому не обійшлося без класичного лицемірства.

У графік цей хлопчик включив навіщось 3130 регулярних рейсів МАУ, хоча затримки – це прерогатива чартерів. Навіщо? Щоб отримати 93% позитивної пунктуальності.

Прибираємо рейси МАУ – й отримуємо… лише 14% (!) пунктуальності. Всього 14% виконаних зобов’язань. Така ціна Омеляна…

До чого все це? А до того, що держава не допоможе. Вона буде імітувати, розповідати байки, брехати, крутитися, але не допоможе. Не тому, що не може, а тому, що скрізь «омеляни». Проблеми почнуть вирішувати тільки коли конкретний міністр О. буде блискавично відставлений із жорсткими формулюваннями про його цілковиту профневідповідність.

Михайло Подоляк, політтехнолог

джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here