Домой Новости “Збіг?” Напередодні матчу 1/4 фіналу ЧС-2018 Росія – Хорватія у Загребі сталася...

“Збіг?” Напередодні матчу 1/4 фіналу ЧС-2018 Росія – Хорватія у Загребі сталася цікава подія

665
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Слухання про врегулювання боргу найбільшої приватної компанії на Балканах – хорватського продуктового ритейлера Agrokor – почалися в середу о 8 ранку на баскетбольному стадіоні в Загребі. На них покликали 3069 кредиторів компанії – всіх, хто пред’явив до неї вимоги.

Близько чверті боргу компанії доводиться на російські держбанки. Ощадбанку Agrokor винна близько 1,1 млрд євро, ВТБ – близько 300 млн євро.

За операцію, яка передасть компанію в руки кредиторів і власників облігацій, проголосували власники 80% боргу – на 33,8 млрд хорватських кун (близько $ 4,6 млрд євро – «Ведомости»), включаючи Сбербанк, повідомляє Reuters.

Сбербанк в результаті реструктуризації стане найбільшим власником компанії з часткою 39%, у ВТБ буде близько 7%.

ВТБ теж голосував «за», йдеться у відповіді банку на запит «Ведомостей»: «В результаті даного плану частка ВТБ в Agrokor складе близько 7%. Ми зацікавлені в зростанні капіталізації компанії і повернення заборгованості ».

«Ведомости» очікують коментарів Ощадбанку.

Ще недавно Agrokor була найбільшою приватною компанією Хорватії. На початок 2016 року на неї працювало 60 000 чоловік, виручка групи в 2015 р склала 6,6 млрд євро, а чистий прибуток – 175 млн євро. Але виявилося, що звітність групи недостовірна, розплачуватися з банками і постачальниками їй нічим.

Хорватія прийняла спеціальний закон для підтримки компанії: її крах викликав би рецесію в країні.

Рекомендуємо до перегляду: “Україна – за Росію”: вболівальники з Дніпра проігнорували заборони влади і приїхали на ЧС

джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here