Домой Новости З’явилася сумна інформація про одеситку, яку собака весь день чекала під палючим...

З’явилася сумна інформація про одеситку, яку собака весь день чекала під палючим сонцем

8619
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

З’ясувалися подробиці історії, яка зворушила українців до глибини душі.

На пляжі в Одесі собака цілий день чекала господарку, яка пішла купатися в море і не повернулася.

Тварина не хотіло йти і віддавати жіночі речі. Вчора ввечері небайдужі люди викликали службу вилову і перевезли собаку в притулок для тварин.

“Ми вчора відпочивали на пляжі і помітили собаку. Вона сиділа на одному місці, без їжі і води, цілий день. Вона нікого не підпускала до капців, вона охороняла речі, буквально лежачи на них. Ми їхали з пляжу о пів на шосту, вона ще залишалася “, – розповіла Анна Гончарова.

Рятувальники тим часом переглянули камери спостереження, і з’ясували, що близько 6 ранку на пляж прийшла жінка з собакою. Одеситка зайшла у воду і не вийшла. Після цього водолазно-рятувальна служба почала масштабні пошуки тіла в воді. У соцмережі потрапила ця історія, безліч людей переживали, що стало з жінкою і що тепер буде з її вірною собакою.

Раптово виявилося, що у історії може бути хеппі-енд. Анна Гончарова, дівчина, яка помітила і врятувала собаку на пляжі, абсолютно випадково знайшла маму зниклої жінки.

За її словами, жінка похилого віку не знала, що Інтернет-спільнота вже в курсі цієї історії, і переживає за пса, а водолази вже добу шукають “утоплену”. Мати Тетяни Альбіна Дмитрівна – просто брела по пляжу і питала у всіх, чи не бачив хто-то чорну собачку.

Альбіна Дмитрівна каже, що її дочка – господиня собаки – того ранку повідомила рідним, що йде зустрічати світанок.

Купувати, Тетяна вийшла з води, можливо, в іншому місці. Якийсь чоловік запропонував їй накидку, вона сховалася рушником і побрела босоніж. І дійшла так до пам’ятника Невідомому матросу.

Там вона зв’язалася по телефону з родиною і пояснила, де знаходиться.

“Син взяв машину і забрав її. А ​​собаки немає. Привіз додому, викликав швидку”, – розповідає Альбіна Дмитрівна.

Її дочка страждає біполярним розладом психіки, і того ранку відмовилася випити ліки.

Біполярний розлад психіки, відомо також як маніакально-депресивний психоз. Це психічне захворювання, яке характеризується нетиповою зміною настроїв, перепадами енергії і здатності функціонувати, втратою відчуття часу.

При цьому, жінка пам’ятала, що залишила собаку на пляжі.

“Вона сказала: я залишила собаку на березі. Сама сказала:” Кіра, сторожі речі “, і попливла. Прийшла – немає собаки. Можливо, вона вийшла десь в іншому місці”, – припускає Альбіна Дмитрівна.

Кіра прочекав господиню цілий день на спекотному пляжі.

джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here